De webshop van MadevTools met tangen van Knipex en meer goede merken
Grote voorraad, snel verzonden
Gratis verzending vanaf € 145,-
Categorieën
Best verkochte producten
KnipeXtend TwinGrip Voorgrijptang 250 mm
Zat er natuurlijk aan te komen. Na het grote succes van de 200 mm in 2021 kon een kleinere en een grotere versie niet uitblijven. Hier de 250 mm uitvoering. Super handig op als er wat meer kracht nodig is.
- Grijpen, aantrekken en losdraaien van schroeven met versleten koppen en gripvlakken
- Unieke combinatie: dubbele functie grijpt zowel voor- als zijkant, doorgestoken scharnier, drukknopverstelling
- Sterke bek aan de voorkant met robuuste tanden en hoge overbrengingsverhouding aan de punt van de bek
- Zeer slanke en compacte tang: fijne werkzaamheden, zelfs in kleine ruimtes, met korte draaizone voor snel schroeven
- Grote grijpcapaciteiten aan de voor- en zijkant: voor diameters en sleutelwijdtes 5 - 27 mm
- Betrouwbaar, frontaal vastgrijpen van vlakke werkstukken tot 10 mm dankzij driepuntssysteem
- Zevenvoudig verstelbare drukknopverstelling voor nauwkeurige aanpassing van de grijpbreedte
- Klembeveiliging vermindert het risico op beknelde vingers
- Duurzaam en veerkrachtig door robuust, doorgestoken scharnier
- Grijpt krachtig, zelfs grote, zeer strakke en onderdelen die verzonken zijn met SW 5 - 27 mm
- Met comfortgrepen: uit drie ergonomische componenten voor een optimaal gebruik, plus twee KNIPEXtend-aansluitingen voor uitbreidingen oa thetered werken.
Artikelnr. 82 02 250
EAN 4003773089384
Tang grijs geatramenteerd
Kop gepolijst
Greep met comfortgrepen
Gewicht 393 g
Afmetingen 250 x 50 x 21 mm
REACH conformiteit bevat geen SVHC
RoHS conformiteit niet van toepassing Instelposities 7
KNIPEX gaat in 2024 een nieuwe lijn beginnen in de serie met het twee componenten handvat. Alle tangen gaan in de loop van het jaar naar een drie componenten handvat voor nog meer grip. Daarnaast zit er aan het uiteinde van beide benen een uitsparing om hem te labelen en/of er een lus aan te bevestigen voor valbeveiliging(thetering). Tevens zit er aan de binnenkant een uitsparing om je naam in te zetten. Kortom"Customize your own plier " Zie video. Voor de ColorCode Clips en TheteredTool Clips zie KNIPEXtend.
Je bent misschien ook geïnteresseerd in